Light Grey Pointer

Psaní

JEDNODÍLNÉ

BÁSNIČKY

ZÁPISKY ŠÍLENCOVY DUŠE_________________________________________
POVÍDKY:

- nebudou publikovány

Říše Tayoney: Wiollett a Sebastien

Mini popisek -Dívka se spoustou tajemství, o kterých neví ani ona sama. Tajemná říše, krásný chlapec, nebezpečný protivník, přátelé v řadách nepřátel a naopak. Jak vše dopadne?
To zjistíte, pokud rozkliknete nadpis Říše Tayoney: Wiollett a Sebastien. Moje kniha na ebookeater.cz

Obálka -Annabella a Azrael: Smrtelná magie

Mini popisek -Jedna láska. Hafo problémů. Spousta smrti. A nic hezkého. Jak se z toho Annabella dostane? Bude Azrael její spása a nebo zkáza?

Trailer -Magie duší

Mini popisek - Dar, který nechtěla. Ovládá jí, ačkoli ona ovládá jeho. Muž, který jí zničil její život, se teď stal důvodem, proč ještě dýchá. Jak dostat zpět svou lásku? Jak zabít trýznitele? Jak se zbavit toho, co ji ničí? Toho, co vraždí lidí?

Trailer -Úsvit

Mini popisek -Obyčejná dívka získala lásku neobyčejného kluka a ona sama jej též miluje. Jen si to nepamatuje. Teď ji unesl, aniž by věděla proč. Někdo ji chce zabít. Jediné, co ví je to, že ti, kteří jí chtějí ublížit to dělají za účelem pomsty. Nechtějí se mstít jí, ale jemu. Proč se chtějí mstít? Proč je součástí toho všeho? Jak to nakonec dopadne? Bude to romantika nebo tragédie?

Trailer -Padlý anděl

Mini popisek - Následovat svůj osud se příčí nejednomu z nás a "Padlému andělu" tohoto díla se jeho osud opravdu nelíbí. Co s tím bude dělat? Jak ho překoná? A dokáe to vůbec?

Trailer - Bude - doufám - brzy :-)


Znamení draka

Mini popisek - Jennona, její rodina i její kmen žijí v době draků. Její kmen jsou lovci a jejich úkolem je draky zabíjet. Kdysi tu byli i jiní. Ti, kteří měly Znamení draka a stáli na jejich straně. To už je ovšem desítky let. Ale co když ještě nejsou úplně pryč.
Když Jennona udělá něco, co by neměla, je potrestána. Jenže tím se vše zkazí, alespoň z pohledu jejího otce. Jak to s ní dopadne?

Trailer - Bude - doufám - brzy :-)


Říše Patronů

Mini popisek -Chlapec, který zmizel. Dívka, která na něj nezapomněla jako všichni ostatní. Ví, že by ji neopustil. Chce ho najít. Co se ale stane, když se jako první dívka dostane do Říše Patronů, kde vladnou a jsou pouze muži? Obstojí ve světě, kde se vraždí ti, které odjinud vykázali? A najde toho, koho hledá?

Trailer - Bude - doufám - brzy :-)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Budu moc ráda za každé Vaše slovíčko!